Sálavá kachlová kamna s prosklenými dvířky a sálavou stěnou
 

Chystáme se na Infothermu 2015

Chystáme se na Infothermu 2015

Cech kamnářů České republiky se bude opět prezentovat na mezinárodní výstavě Infotherma 2015. Již dvaadvacátý ročník této prestižní akce zaměřené na vytápění, úspory energií a smysluplné využívání obnovitelných zdrojů se uskuteční na Výstavišti Černá louka v Ostravě, a to ve dnech od 19. do 22. ledna 2015 denně od 9 do 18 hodin.

therma2015.png (191 KB)"Naše účast bude v podobném duchu jako loňská. Letos navíc budeme zájemcům dávat kromě informačních letáků také časopis Kamnářský speciál, v němž najdou zajímavé a důležité informace a odpovědi na časté dotazy. Na to, co je zajímá, jim samozřejmě budou odpovídat i členové našeho cechu přímo na místě v našem stánku," uvedla za sekretariát cechu Jana Macourková s tím, že stánek Cechu kamnářů ČR se bude rozkládat v prostoru 3 x 4 metry a chybět nebude ani televize, na níž bude celou dobu k vidění prezentace kamnářského řemesla.

Infotherma je ojedinělá rozvržením výstavních stánků - návštěvníci musí projít kolem všech vystavovatelů. Kolem cechovního stánku tak v loňském roce prošlo 26 600 návštěvníků, a jejich zájem o informace byl značný. Jedná se tedy o skvělou příležitost, jak opět dostat informace o cechu, individuálně stavěných kamnech a krbech, ale i o správném vytápění dřevem k velkému množství lidí.