Sálavá kachlová kamna s prosklenými dvířky a sálavou stěnou
 

Portál ESTAV.cz - nyní i náš prostor!

Portál ESTAV.cz - nyní i náš prostor!

Aktuálně jsme zahájili mediální spolupráci se společností Topinfo s.r.o., která provozuje portál TZB-info a nově také portál ESTAV.cz, jež je více orientován na spotřebitele. Na portálu je nyní uveřejněný náš první článek o kamnech, krbech a sporácích s názvem "V čem zatopit dřívím? Kamna, krb, nebo sporák?" (http://www.estav.cz/cz/1119.v-cem-zatopit-drivim-kamna-krb-nebo-sporak).

"Smyslem tohoto článku je objasnit koncovým zákazníkům typy topidel, které kamnáři na trhu nabízejí. Jedná se o prvotní vhled a ujasnění pojmů tak, abychom mohli navázat dalšími materiály zaměřenými například více na design a funkci topidel," uvedla redaktorka Cechu kamnářů České republiky Bc. Jitka šimůnková.

Na portálu ESTAV.cz bude s největší pravděpodobností již v únoru prezentován projekt o kamnech a krbech. V rámci samostatné sekce tak bude díky své iniciativě cech kamnářů publikovat prostřednictvím své redaktorky články zacílené na koncové zákazníky.

"Cech v současné době nedisponuje vlastním portálem, proto jsme hledali další marketingový nástroj a způsob, jak informovat širokou veřejnost o kamnářském řemesle a všem, co s ním souvisí. Pokračujeme tak v osvětě řemesla a šíření informací směrem k veřejnosti," podotkl za marketingovou komisi cechu Ing. Ivo Bartoš.

ESTAV.cz poskytuje každodenní zpravodajství z oblasti stavebnictví, rady a tipy, jak se orientovat na stavebním trhu v materiálech a firmách, nabízí informace o ucelených řešeních pro stavby, rekonstrukce a modernizace bydlení.