Sálavá kachlová kamna s prosklenými dvířky a sálavou stěnou

SOUTĚŽ | Zlatý plamen 2020

Zlatý plamen je soutěž Cechu kamnářů, která bude od srpna veřejnosti představovat přihlášená kamnářská díla. Soutěží se ve čtyřech kategoriích - kamna, krby, sporáky a speciální topidla.

My kamnáři budeme samozřejmě moc rádi, když se na web zlatyplamen.cz podíváte a dáte dílům, která Vás nejvíce zaujmou, svůj hlas. Pravidla jsou jednoduchá a rychle se v nich zorientujete. Jednotlivé kamnářské realizace soutěží anonymně a autor se o případné přízni Vás hlasujících dozví až po uzavření soutěže, tedy nejdříve v měsíci říjnu. Pak bude vše vyhodnoceno a u jednotlivých fotografií se objeví i jména realizátorů staveb. S cenami ale pamatujeme i na Vás soutěžící, a proto nezapomeňte při hlasování uvést alespoň e-mailovou adresu.

Vybírejte podle svého citu a vkusu, možná mezi soutěžními díly najdete i takové, kterému by to slušelo u Vás doma. Ať už ale vyberete a svým hlasem podpoříte cokoli, už teď se vlastně dá říct, že vítězí všichni zúčastnění. Každé přihlášené topidlo si totiž už dávno někdo vybral, někde je postaveno a dělá někomu radost a dobrou službu. A to je podle mě ze všeho nejdůležitější.